O nas

Poznaj nas

Jesteśmy agencją PR i marketingową. Specjalizujemy się w realizacji kompleksowych kampanii wizerunkowych dla towarzystw naukowych, firm oraz podmiotów z branży medycznej i beauty.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych ekspertów umiejętnie budujemy wizerunek przy wykorzystaniu sprawdzonych w branży narzędzi, nowoczesnych technologii oraz przy zachowaniu bezpieczeństwa formalno-prawnego.


Troszczymy się o naszych Partnerów i Klientów, by oni mogli zatroszczyć się o innych.

Założyciele

Damian
Damian Gruszczyński
Partner
Z wykształcenia filozof i menedżer kultury. Ponad 20 lat doświadczeń w branży MICE zbierał, piastując stanowiska na wszystkich szczeblach w departamentach organizacji i sprzedaży w firmach „Kancelaria Doradcza People Meet People” oraz „Symposion” Przygotował od strony realizacyjnej i sponsoringowej ponad 1000 wydarzeń konferencyjnych i eventowych różnego rodzaju. Nałogowy kolekcjoner płyt z dobrą muzyką. Zdobywca Korony Półmaratonów Polskich. W ramach portalu „Sekielski Brothers Studio” prowadzi swój autorski program „Z innej strony”.
MT
Marcin Trydeński
Partner
Doktor nauk humanistycznych oraz dziennikarz i specjalista ds. komunikacji społecznej; założyciel i partner zarządzający agencji LTM Communications; sekretarz Wielkopolskiej Izby Przemysłowo-Handlowej. Doświadczony konsultant – realizował projekty komunikacyjne oraz wizerunkowe dla organizacji z wielu branż i sektorów rynku. Prowadził zajęcia dydaktyczne dla studentów UAM oraz szkolenia, między innymi z zakresu marketingu i Public Relations. Specjalizuje się w media relations, zarządzaniu kryzysowym i planowaniu strategicznym. Prywatnie miłośnik japońskich sztuk walki.
Ewa2
Ewa Maza
Partner
Z wykształcenia filolog bułgarski, literaturoznawca. Studentka studiów podyplomowych w zakresie historii sztuki i współczesnej komunikacji wizualnej Instytutu Sztuki Polskiej Akademii Nauk. Konferencje medyczne organizuje już od prawie dwudziestu lat, wcześniej zdobywając wszechstronne doświadczenie na stanowiskach realizacyjnych i kierowniczych w firmach „Termedia” i „Symposion”. Od lat zakochana w Bałkanach, kulturze żydowskiej, jazzie i dobrej literaturze.

Zespół ekspercki

image2
Zbigniew Kowalski
Doświadczony mówca motywacyjny, konsultant, doradca i trener komunikacji interpersonalnej. Od 2000 roku prowadzi treningi, wykłady motywacyjne, warsztaty i debaty. Z jego wiedzy skorzystało dotychczas ponad 100 000 osób. Interaktywne i praktyczne wystąpienia Zbigniewa Kowalskiego dotyczą kwestii porozumienia, lojalności, zarządzania relacjami i motywowania dzięki dobrej komunikacji. Zapraszany jako komentator i ekspert oraz cytowany przez czołowe media. Jako konsultant prowadzi audyty i projekty poprawiające efektywność zespołów, firm i organizacji z różnych branż. Posiada akredytację konsultanta i trenera takich instytucji czy modeli jak: Insights Discovery (typologia stylów funkcjonowania), Oldham & Morris (psychologia osobowości), Body Language Institute Washington (rozpoznawanie kłamstwa w kontakcie interpersonalnym). Wspólnie z dziennikarzami i prezenterami TV oraz znanymi aktorami przygotowuje przedstawicieli różnych zawodów do wystąpień publicznych oraz kontaktu z mediami. Jest vice prezesem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców, mówcą TEDx. Współautor (wraz z Krzysztofem Wielickim i Marcinem Rendudą) bestsellerowej książki „Mount Everest Biznesu” oraz autor 10 innych książek i poradników. Przez 25 lat pracował dla 105 firm farmaceutycznych.
image0
Rafał Żak
Zajmuje się rozwojem ludzi i organizacji. Od 10 lat robi to na wiele sposobów, najczęściej w roli mówcy, trenera, coacha i autora tekstów. obszarem jego specjalizacji jest praca z grupami wysokiego potencjału, czyli osobami, które swoimi codziennymi działaniami przyczyniają się do rozwoju całych organizacji. Zalicza do tej grupy menedżerów, koordynatorów, szefów zespołów projektowych, trenerów wewnętrznych. W pracy z kadrą zarządzającą pomaga mu pięć lat pracy w roli menedżera. Od dwóch lat rozwija się w roli mówcy. Występuje na konferencjach, prowadzi spotkania kick-off, służące zaakcentowaniu startu ważnego projektu, prowadzi sesje, których celem jest dostarczenie inspiracji, motywacji oraz merytorycznej rozrywki. W 2014 roku wygrał konkurs na Mowę Biznesową Roku, organizowany przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców i tym samym wystąpił podczas Festiwalu Inspiracji.
image3
Wojciech Herra
Psycholog - specjalista z zakresu psychologii mistrzostwa. Zajmuje się poszukiwaniem odpowiedzi na pytanie co odróżnia najlepszych od bardzo dobrych. Od 2001 roku współpracuje z drużynami piłki ręcznej, koszykówki i piłki nożnej. Regularnie prowadzi warsztaty dla trenerów z zakresu motywacji w sporcie oraz budowania efektywnych zespołów jak również zarządzania emocjami w sporcie. Współpracuje z biegaczami, kolarzami i triathlonistami. Od zawsze uprawiał sport. Były zawodnik piłki ręcznej. Na koncie ma szereg startów w biegach średniodystansowych i maratonach oraz w zawodach triathlonowych.
Maciej Blaszak2
Maciej Błaszak
Kognitywista, biolog, doktor habilitowany nauk humanistycznych, profesor Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Stypendysta Uniwersytetu w Kilonii (Stypendium DAAD, Niemcy), Uniwersytetu w Edynburgu (Stypendium Tempus, Szkocja) i Uniwersytetu Berkeley (USA). Wykładowca Akademii im. Leona Koźmińskiego w Warszawie, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu SWPS w Poznaniu i Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Zainteresowania badawcze dotyczą epigenezy umysłu, czyli możliwości kształtowania mózgu człowieka pod wpływem bodźców środowiskowych. Zajmuje się psychologią uniwersalnego projektowania (universal design), neurodydaktyką i problematyką brainfitness. Od lat prowadzi szkolenia i eksperckie wykłady dla kadry zarządzającej i liderów edukacji. Autor i współautor pięciu monografii i kilkudziesięciu artykułów naukowych. Prywatnie tato Julii, Tosi, Mileny, Olgi, Jasia i Jerzyka.
B. Jedrzejak
Bartłomiej Jędrzejak
Jeden z najpopularniejszych prezenterów pogody, dziennikarz, konferansjer, wykładowca. Od lat związany z telewizją. Karierę zaczynał w Telewizji Polskiej, pracował w Wiadomościach, Panoramie, Teleeksspresie, Kurierze, TVP3, obecnie prezenter pogody w telewizji TVN. Na co dzień związany z programem "Dzień dobry TVN". Trzykrotnie nominowany do Telekamery w kategorii najlepszy prezenter pogody. Prowadzący jeden z najpopularniejszych show na świecie „Big Brother". Wykładowca w Warszawskiej Szkole Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku. Autor cyklu książek dla dzieci „Pogoda dla Puchaczy"i gentlemanów „Męska sprawa". Współpracuje z Dorotą Wellman i Marcinem Prokopem, Jerzym Owsiakiem, Grażyna Wolszczak oraz Martą Klepka w ogólnopolskim projekcie szkoleniowym „Być kobietą on tour".
image4
Jacek Kopeć
Ukończył studia medyczne na Śląskiej Akademii Medycznej oraz studia podyplomowe z zakresu coachingu managerskiego w Collegium Civitas według programu akredytowanego przez ICF. Posiada certyfikaty z zakresu zarządzania i marketingu Management Center Europe, Bruksela, Belgia oraz certyfikat coacha wydany przez Center for Management and Organization Effectiveness, w zakresie stosowania metody Eight Step Coaching Model ©. Kilkanaście lat pracował w branży farmaceutycznej. Zanim poświęcił się zawodowo pracy coacha, konsultanta i trenera biznesu, jego ścieżka rozwoju zawodowego prowadziła przez działy sprzedaży i marketingu oraz rozwoju zasobów ludzkich w dużych, międzynarodowych korporacjach. Posiada blisko dwudziestoletnie doświadczenie jako executive coach, zajmując się również coachingiem sprzedaży i coachingiem życiowym. Równolegle pracuje jako trener i konsultant biznesu prowadząc szkolenia z zakresu komunikacji i wywierania wpływu, sprzedaży i negocjacji, sztuki prezentacji i wystąpień publicznych, efektywności osobistej oraz przywództwa i zarządzania zespołem (również w języku angielskim i francuskim). Stale współpracuje z Grupą Firm Doradczych Values, Jacka Santorskiego oraz z Instytutem Psychoterapii i Zdrowia VERSO
image1
Marcin Renduda
Trener, mówca, inspirator, konsultant biznesu z ponad dziesięcioletnim letnim stażem. Doświadczony dyrektor sprzedaży w branży B2B. Od wielu lat związany z branżą nowoczesnych technologii. Szkoli i rozwija menedżerów różnych przedsiębiorstw i wraz z nimi szuka pomysłów na usprawnianie pracy zespołów, poprawę komunikacji i znajdowanie łatwiejszych dróg osiągania celów w biznesie. Współautor bestselerowej książki „Mount Everest Biznesu” napisanej wspólnie z Krzysztofem Wielickim i Zbyszkiem Kowalskim. Opiekun merytoryczny oraz prowadzący program o marketingu i sprzedaży w B2B KOMPAS (Klienci, Opinie, Media, Plany, Analizy, Strategie). Mówca na konferencjach poświęconych sprzedaży i marketingowi.
Tomasz Kobielski
Tomasz Kobielski
Przedsiębiorca od 20 lat, pasjonat przygody, a przede wszystkim gór najwyższych. Zdobywca Mt. Everest oraz jeden z pierwszych Polaków zdobywców Korony Ziemi - wszystkich najwyższych szczytów kontynentów. Z pasji do gór i biznesu stworzył Agencje Wyprawową Adventure24.pl, którą do dziś skutecznie zarządza pomagając realizować marzenia i ambitne cele. Współorganizator zwycięskiej wyprawy na Mt. Everest Martyny Wojciechowskiej, a także lider wyprawy „Szpik na Szczyt”, w której Kilimandżaro - Dach Afryki zdobyły osoby po przeszczepach szpiku kostnego, realizując marzenie życia. Akredytowany Trener Biznesu Brian Tracy International oraz mówca motywacyjny. Mówi o tym, jak z pasji zrobić biznes oraz jak pasja oraz dążenie do celu zmienia nastawienie do całego życia. W jaki sposób pomaga to w realizacji celów biznesowych i jak dzięki nawykom wynikającym z pasji rozwijać dalsze kompetencje. Wykładowca na Wydziale Zarządzania w Sporcie i Turystyce AWF Katowice. Autor publikacji dotyczących organizacji wypraw na wszystkie kontynenty Świata na łamach magazynów górskich i podróżniczych.
P. Glowacki
Piotr Głowacki
Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Zadebiutował w 2005 rolą w dramacie "Rozdroże Cafe". Najważniejsze tytuły z dotychczasowego dorobku to: "80 milionów", "Dziewczyna z szafy", "Dom zły", "Bogowie", "Disco polo", "Sąsiady","11 minut", "Ziarno prawdy". W 2006 roku za rolę Michała w "Odzie do radości" otrzymał nagrodę Jantara na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych "Młodzi i Film" Nagrodzony m.in za najlepszą rolę męską na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym "Cinéma tout écran" w Genewie. Laureat Nagrody Specjalnej przyznanej w ramach festiwalu Tarnowska Nagroda Filmowa za rolę w filmie "80 milionów". Laureat Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego oraz nagrody Orła za najlepszą drugoplanową rolę męską w filmie "Bogowie".