Usługi

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ

Step by step

JAK DZIAŁAMY

Szczegółowa analiza

Strategia i plan działania

Dobór i zaangażowanie zespołu

Realizacja projektu

Weryfikacja efektywności

1. Usługi

Strategie i doradztwo marketingowe

Budujemy strategie i plany marketingowe w oparciu o sprawdzone w branży narzędzia. Doradzamy, jak skutecznie i konsekwentnie budować wizerunek sprawnego towarzystwa naukowego, profesjonalnej instytucji ochrony zdrowia czy odpowiedzialnej biznesowo firmy farmaceutycznej.

Wiemy, jak ważne jest dokładne wyznaczenie celów, analiza możliwości i wybór kluczowych wyróżników wizerunkowych. Dlatego każdą współpracę z klientem rozpoczynamy od rozmowy - od weryfikacji dotychczasowych działań, ich potencjału i wspólnej pracy nad określeniem zarówno założeń podstawowych projektu, szczegółowych elementów planu, jak i mierzalnych metod weryfikacji efektywności.

2. Usługi

Kampanie zintegrowane

Realizujemy kompleksowe kampanie marketingowe i PR uwzględniające specyfikę, wymogi prawne i wizerunkowe branży medycznej i beauty.

Realizując kampanie opieramy się na modelu PESO integrującym w efektywny i przejrzysty sposób różne kanały komunikacji: kampanie płatne, media tradycyjne i elektroniczne, media społecznościowe i media własne. Dobór narzędzi, ich indywidualne dostosowanie do klienta oraz elastyczne zarządzanie projektem przynoszą wspólnie oczekiwane rezultaty.

3. Usługi

Projekty graficzne i web design

Tworzymy projekty graficzne, które działają i na długo zostają w pamięci. Projektujemy przyjazne dla użytkownika strony internetowe, serwisy tematyczne i blogi. 

Każda forma działań wizerunkowych i marketingowych nie od dziś wymaga odpowiedniej oprawy wizualnej. Współcześnie, między innymi ze względu na dominujący wśród odbiorców sposób konsumowania treści, atrakcyjny i zrozumiały przekaz wizualny jest jeszcze bardziej istotny. Współpracujemy z najlepszymi grafikami, dla których tworzenie wyjątkowych projektów to nie tylko codzienna praca, ale też pasja.

4. Usługi

Social Media

Planujemy i zarządzamy kompleksową obecnością towarzystw medycznych, firm i placówek ochrony zdrowia  w mediach społecznościowych.

O sile oddziaływania mediów społecznościowych nie trzeba już dziś nikogo przekonywać. Również w branży medycznej i beauty stały się one jednym z podstawowych narzędzi dotarcia do pacjentów, partnerów i współpracowników. Dlatego swobodnie poruszamy się po wszystkich dostępnych platformach, śledzimy zmiany i trendy, realizujemy kampanie i podpowiadamy indywidualnie dobrane działania, którymi następnie kompleksowo zarządzamy.

5. Usługi

Event marketing

Koordynujemy i realizujemy marketing wydarzeń medycznych, edukacyjnych i branżowych.

Wydarzenia branżowe i okolicznościowe, poza doskonałą organizacją i merytoryką, wymagają też wyrazistej, indywidualnej oprawy wizualnej oraz skutecznego publicity. Wiemy, jak zapewnić, żeby uczestnicy spotkań, konferencji, kongresów - zarówno tych online jak i stacjonarnych, zainteresowali się organizowanym przez Ciebie wydarzeniem oraz zapamiętali je jako wyjątkowe.

6. Usługi

Content marketing

Tworzymy treści, budujemy ciekawe historie, przekazujemy wiedzę naszych klientów w atrakcyjnej i przystępnej formie.

Doceniamy wartość słów i obrazów. Wiemy, jak je połączyć, by stanowiły spójną całość i oddawały intencje nadawcy. Budujemy i prowadzimy blogi i videoblogi eksperckie, tworzymy wydawnictwa okolicznościowe i branżowe, zarządzamy treściami na stronach internetowych, piszemy artykuły oraz materiały edukacyjne skierowane do pacjentów. Czujemy się swobodnie w każdej formie wyrazu.

7. Usługi

Media Relations

Dbamy o profesjonalne relacje z mediami branżowymi i ogólnotematycznymi. Wiemy, jak ważna, mimo zmieniającego się rynku medialnego, jest umiejętnie zaplanowana obecność w prasie, TV i radio oraz internecie.

Prowadzimy biura prasowe, aranżujemy wypowiedzi i dyżury eksperckie, przygotowujemy i dystrybuujemy materiały prasowe, zajmujemy się oprawą medialną wydarzeń specjalnych oraz projektów edukacyjnych, organizujemy konferencje i inne wydarzenia prasowe. Wszystkie działania weryfikujemy poprzez sprawny monitoring mediów.

8. Usługi

Mindsetting i komunikacja wewnętrzna

Wiemy, jak ważna jest wewnętrzna komunikacja i przekonanie o zasadności zmian czy realizacji projektów. Dlatego skutecznie dbamy o odpowiednie nastawienie i zaangażowanie zespołów.

Organizujemy szkolenia wewnętrzne, przygotowujemy treści wspierające działania HR, wykorzystujemy nowoczesne platformy ułatwiające komunikację w zespole. Organizujemy też spotkania motywacyjne. Naszym celem jest przejrzyste i otwarte budowanie wewnętrznych relacji.

9. Usługi

Komunikacja kryzysowa

Zarządzamy komunikacją w sytuacji kryzysu lub zmiany, często występujących w tak wrażliwej wizerunkowo branży, jaką jest branża medyczna. Przygotowujemy organizacje do potencjalnych sytuacji zagrażających ich wizerunkowi. Opracowujemy kryzysowe treści.

Jak wskazują liczne badania, z sytuacjami kryzysowymi spotykają się wszystkie aktywnie funkcjonujące organizacje. W branży medycznej i beauty mają one szczególny charakter ze względu na ochronę ludzkiego zdrowia i życia. Znamy te wyzwania i sposoby rzetelnej komunikacji w ich obliczu. Przygotowujemy raporty, opracowujemy księgi zarządzania kryzysowego, prowadzimy szkolenia i kampanie informacyjne towarzyszące zmianom.